Egy szettig bírtuk a Kecskemét ellen.

2018.10.15 11:32

Szombaton Kecskemétre utazott felnőtt csapatunk, ahol 3:0-s vereséget szenvedett.

Az első játszmában a végjátékig kiélezett volt a küzdelem, azonban a 2 nyitásrontás megpecsételte az első szett sorsát. 25-20

A második játékrészben végig a hazai csapat irányította a mérkőzés kimenetelét és magabiztosan húzták ezt a szettet is.

A 3. felvonásban hasonlóan kezdődött a játék, mint az első etapban, de 12-12 állásnál megtört a Sümeg lendülete és a KRC 18-12-re elhúzott, majd húzta be a 3 pontot.

Kecskeméti RC – Sümegi RE 3:0 (20, 14, 20)

Kecskemét, 150 néző. V.: Szabó Zs., Kiss Z.

Kecskemét: Gacs 2, Amarildo 3, Krupánszki 4, Szabó M. 14, Pesti 14, Isaias 6. Csere: Deák, Kara (liberók), Szabó V., Gönczi 3, Török Sz. 1, Dobos. Vezetőedző: Dávid Zoltán.

Sümeg: Török R. 8, Kunert 4, Sow 3, Erki 7, Németh Z. 5, Tigyi 3. Csere: Illés (liberó), Péter, Kotim, Nagy P. Vezetőedző: Tamás Zoltán.

Az eredmény alakulása. I. játszma: 11:7, 18:17, 23:19. II. játszma: 6:3, 16:9, 21:12. III. játszma: 5:6, 18:12, 21:15.

Dávid Zoltán: – Hazai pályán magabiztos sikert arattunk, a mutatott játékkal viszont nem vagyunk elégedettek. Ennél többre vagyunk képesek.