Újabb siker!

2018.01.22 09:41

A Dunaferr és a Székesfehérvár csapata után a Pécs csapatát is sikerült felülmúlnia a sümegi csapatnak.
Vasárnap 16:00 órakor a MAFC otthonában lép pályára csapatunk. Újabb fontos mérkőzésnek néznek elébe a fiúk.

Sümegi RE – PTE-PEAC 3:1 (-18, 21, 22, 20)

Sümeg, 100 néző. V.: Sík, Szarka.

Sümeg: Németh Z. 10, Sow 4, Erki 16, Kaposi 13, Tigyi 9, Balla 5. Csere: Nagy P. (liberó), Benedek. Vezetőedző: Tamás Zoltán.

Pécs: Dolgos 4, Fodor 6, Storcz 4, Pólics 6, dr. Horváth 17, Soós 12. Csere: Kaszás (liberó), Pordán 2, Portik, Szabó G. 4. Vezetőedző: Gyöngyösi Zoltán.

Az eredmény alakulása. I. játszma: 7:8, 14:16, 17:21. II. játszma: 8:6, 16:10, 21:15. III. játszma: 8:7, 12:16, 17:21. IV. játszma: 8:7, 16:13, 21:17.

Tamás Zoltán: Érzelmekkel teli mérkőzést sikerült megnyernünk. Örülök, hogy egyre többen jönnek ki a meccseinkre, köszönöm nekik.

Gyöngyösi Zoltán: Jól kezdtünk és a harmadik játszmában is mi vezettünk, de sajnos mindig volt egy-egy állás, amelyben sok pontot vesztettünk. A Sümeg megérdemelten nyert; nem a legjobbjukat hozták, de a kritikus helyzeteket jobban kezelték. Most már bravúrok kellenek a felsőházhoz, azon leszünk, hogy ez sikerüljön.