Utolsó esély szombaton a MAFC ellen

2016.04.08 16:21

A szerdai 3:1 es vereség után a fővárosiak kerültek előnybe az 5-8 közötti keresztjátékban.  A két győzelemig tartó párharc állása 1-0 a MAFCnak.

Igazi rangadóra számíthat, aki holnap délután a kilátogat 18:00-kor a sümegiek bajnoki mérkőzésére. Idén eddig három alkalommal találkozott a két együttes, kettőször a MAFC, egyszer pedig az SRE örülhetett. Eddigi története során először győzte le a fővárosi alakulatot a Sümeg, most ismét erre a bravúrra van szükség, ha az ötödik helyért versenyben akar maradni. Amennyiben nem sikerül két vállra fektetni Vocskó Mátéékat, akkor a hetedik hely megszerzése lesz a cél, ha nyernek a Veszprém megyeiek, akkor jövő szerdán Budapesten játsszák a mindent eldöntő harmadik meccset.

rangadóra készül az SRE

A Sümegi RE kerete: Kaposi, Soós, Varga, Bolvári, Kotin, Németh, Lesznyik, Nagy, Récsei(L), Madár(L), Illés, Dolgos,
VezetőedzőNémeth Ödön

Sümegi RE - MAFC BME
Sümeg, 2016. április 9. szombat 18:00 Tatár Mihály Sportcsarnok

Az egyesület ezen a meccsen is kiemelten számít szurkolóitól a már megszokott támogatásra, bízunk abban,hogy közösen ki tudjuk harcolni a harmadik összecsapást.